Príbeh online agentúry, ktorá sa nebála výziev

Na začiatku nášho príbehu stál jeden človek. Mal plán, celistvú predstavu a nápady na prevedenie. Hľadal odvahu a tú našiel v podobe veľkého nadšenca a inšpirátora, budúceho spoluzakladateľa ich online agentúry. Spájal ich, sen, túžba a vytrvalosť doviesť svoje nápady do skutočnosti. Vedeli, že by svojou šikovnosťou, informáciami a bohatými schopnosťami vedeli pomôcť mnohým malým, začínajúcim firmám rozbehnúť svoje podnikanie, rovnako ako zvýšiť počet klientov firmám s dlhoročnou tradíciou alebo zas iným pomôcť vstať z popola.

Ich prvým klientom bola firma na opravu mobilov. Malá firma, tesne pred krachom, sa potrebovala v čo najrýchlejšom možnom čase dostať z dlhov, navýšiť počet stálych zákazníkov a zvýšiť tržby aspoň o polovicu. Výsledky práce online agentúry prekonali všetky očakávania. Za pol roka bola z krachujúcej opravy mobilov, prosperujúca firma zbavená všetkých dlhov s narastajúcou klientelou.

Plody ich práce na seba nenechali dlho čakať. Správy o ich výborných kvalitách sa rýchlo rozšírili a ich služby začalo využívať, čím ďalej, tým viac klientov. Malá online agentúra sa v priebehu troch rokov stala jednou z najväčších a najúspešnejších firiem vo svojej oblasti.

Jednou ich devízou bola a stále je pestrosť klientov, pre ktorých pracujú. Od opravy mobilov, cez psychoterapeutické poradne, mediátorov, kaderníctva až po výrobcov nábytku na mieru. Pestrosť im pomáha ostať kreatívnymi a na každého zákazníka prihliadať individuálne, brať do úvahy jedinečnosť a rôzne potreby každého svojho klienta. Ani po rokoch práce neupadajú do stereotypu a nestále sa snažia do svojej práce implementovávať inovatívne spôsoby.

Na začiatku príbehu stál jeden, neskôr dvaja a dnes je to už približne 100 zamestnancov, ktorý sa stali súčasťou odvážneho nápadu dvoch mladých ľudí. S nárastom práce a zamestnancov prišli zas nové výzvy a úskalia, v podobe náročnejšej organizácie a zložitejšej štruktúry. To, čo však ostáva od začiatku a stále drží elán firmy je sen, túžba a odhodlanie zakladateľov, prvého, ktorý vedel ako na to a toho druhého, ktorý sa nebál.

5/6 - (1 vote)