Ach, tie ženy

Už od malička som miloval ženy. Bol som nimi fascinovaný, ich krásnom a pôvabom. Nikdy nie len jedna. V škôlke som mal vždy tak minimálne 5 frajeriek. Mamka mi síce vždy vravela, že je krajšie a lepšie milovať len jednu, ale ja som si nevedel vybrať. Mal som ich všetky rovnako rád!! Všetky boli nádherné a skvelé. Na strednej som bol za necitlivého sukničkára pretože som mal vždy inú frajerku. Ale ja sám som si tak nikdy nepripadal. Ja som ich mal všetky veľmi rád a nechcel som ich odmietať a raniť. Ale presne to sa dialo. Chodil som s jednou, ale už o mňa začala javiť záujem druhá a ja som nikdy nevedel ako ženy odmietať. Nejako som to nikdy nevedel ukočírovať…

Preto sa vlastne nedivím, že sa práve teraz nachádzam v situácii medzi dvoma ženami, dvoma bábätkami, jednou hypotékou a sebou samým. O obidve neskutočne milujem.

Prvá, Kristínka, je moja zákonitá manželka. Máme ročné bábätko a milujeme sa. Druhá, Tamara, je moja kolegyňa z práce. Je mojou milenkou a milujeme sa. Je v treťom mesiaci tehotenstva. Kristína o Tamara netuší. Tamara o Kristínke vie. Na moju obranu. Pomeru s Tamarou som sa bránil silou mocou, ale niekedy sú okolnosti proste silnejšie ako ja.

Všetko začalo, keď som menil prácu. Menil som ju paradoxne kvôli Kristínke a našej  v tom čase ešte budúcej rodinke. Vo firme ktorá rieši nivelačný systém na dlažby ponúkali za prácu predajcu nádherný plat. Prijali ma a mojou kolegyňou sa stala Tamara. Nádherná pôvabná žena. Iskrenie bolo medzi nami od začiatku viac ako viditeľné, ale kvôli Kristínke som sa držal na uzde. Ako to však tak býva, vianočný večierok, uvoľnenosť, Tamarina náklonnosť, umocnená pocitom, že Kristína na mňa od narodenia maličkej nemá toľko času a naše spoločné časy v posteli prakticky vymizli a samozrejme alkohol spôsobili to, že som sa po vianočnom večierku zobudil u Tamary doma. Okrem zistenie že má skutočne kvalitné slovenské postele, som zistil aj to, že sme spolu strávili noc.

Cítil som sa strašne. Chcel som na to zabudnúť. Tamara to chápala a tiež to brala ako úlet. Vrátil som sa domov a od toho dňa som začal vedome náš vzťah s Kristy zlepšovať. Bábätko rástlo, Kristínka na mňa mala viac času a naše vášnivé noci sa postupne vracali. Všetko vyzeralo byť v najlepšom poriadku, na Tamaru som sa snažil nemyslieť.

O tri mesiace mi oznámila, že čaká dieťa. So mnou. Cítil som sa vinne a nechcel som, aby v tom ostala sama. A tak som tam, kde som a netuším kam z konopy…

Rate this post